دستگاه لب چسب کارتن | لب چسب جعبه : دستگاه لب چسب در واقع تنها دستگاهی است که با آن میتوانید لب چسب انواع جعبه های لمینت، پشت طوسی، مقوایی، کارتن های دولایه، سه لایه و پنج لایه را بصورت مجزا و همزمان انجام دهید به عبارتی دیگر لب چسب دستگاهی است با چندین غلتک و قرقره و تسمه برای چسب زدن کارتن و جعب

با حرکت کار در مسیر ابتدا از مخزن چسب لبه کارتن چسبی می شود و در طول مسیر با کمک غلطک ها و تسمه ها لتی که لب چسب به آن وصل شده است تا می شود و بعد از آن لت بعدی به روی آن قرار می گیرد و کارتن جمع می شود و با قرار داشتن چشمی روی دستگاه لب چسب پس از دادن برنامه به دستگاه با توجه به تعداد دستور داده شده، خود دستگاه بعد از شمارش آن خارج کرده و امکان بسته بندی میسر می شود.

لب چسب کارتن

دستگاه لب چسب کارتن

دستگاه لبچسب کارتن این قابلیت را دارد که همزمان بتواند امر چسب و تا زدن کارتن را ساعتی 6000 عدد انجام دهد.

کاررتن هایی که دایکات شده باشند را میتوان بهتر و با سرعت بیشتری لبچسب کرد زیرا کارتنی که دایکات شده قسمت خط های آن با دستگاه دایکات خورده میشود و همچنین بسیار دقیق است بنابراین با سرعت لبچسب میشود.

بدون حضور دستگاه لبچسب برای تا و چسباندن کارتن باید از قلم و بصورت دستی انجام شود. در حقیقت هنگامی دستگاه لبچسب در کارتن سازی واجب و ضروری به شمار میرود که حداقل سفارش در روز بالای 10 هزار عدد باشد. به این دلیل که تنظیمات دستگاه لبچسب زمان بر است و به عنوان مثال اگر سفارش 5 هزار عدد کارتن داشته باشیم و مایل به استفاده از دستگاه لبچسب باشیم حدودا یک ساعت کار داریم و بقیه ساعت کار را کارگر بیکار است!

لبچسب

دستگاه لب چسب

دستگاه لب چسب از ماشین آلات پرکاربرد در صنایع کارتن سازی به شمار میرود. همانطور که از نام این دستگاه مشخص است دستگاه لب چسب برای چسب کاری لبه کارتن ها مورد استفاده میگیرد و فرم دهی و بهم چسباندن قسمت های مختلف کارتن بر عهده این دستگاه می باشد.

دستگاه لب چسب کارتن قابلیت چسباندن انواع کارتن های مختلف از جمله: مقوایی، پشت طوسی، جعبه های لمینت، کارت های 2لایه، 3لایه و 5لایه را خواهد داشت و حتی می توانید به صورت همزمان اقدام به چسباندن لبه انواع مختلفی از کارتن ها نمایید.

این دستگاه از نظر کاربرد به انواع مختلفی دسته بندی می شود و می توان آن را به دو نوع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک دسته بندی کرد.

لب چسب اتوماتیک کلیه امور چسب کاری را بصورت اتومات انجام می دهد و به همین خاطر بعنوان بهترین دستگاه برای چسباندن لبه کارتن ها شناخته می شود.

دستگاه لب چسب نیمه اتومات یا معمولی بصورت عادی می تواند تا کردن و چسب کاری کارتن ها در هر ساعت حدود 6000 عدد کارتن را داشته باشد. به این صورت که در مرحله اول کارتن ها تا می شوند و سپس بوسیله دستگاه لب چسب بصورت کاملا دقیق چسب کاری می شوند.

دستگاه لب چسب

لب چسب جعبه

دستگاه لب چسب توانسته تاثیر به سزایی در صنعت ماشین سازی و چاپ داشته باشد. دستگاه لب چسب این امکان را فراهم کرده است که تمامی جعبه های دارویی و صنایع غذایی را بدون دخالت دست و جعبه هایی که به صورت اتوماتیک پر می شود صرفا باید با دستگاه اتوماتیک چسبانده شوند.

دستگاه لب چسب قابلیت چسب کاری انواع کارتن های کوچک و بزرگ را به سرعت دارد. این دستگاه در طول روز در کارگاه های کارتن سازی تنها یک یا دو بار روشن می شود. زیرا سرعت چسب کاری آنها بسیار بالا است و در عرض یک ساعت می تواند حجم بسیار زیادی از کارهای چند ساعته کارگران را به اتمام برساند.

دقت داشته باشید که دستگاه لب چسب باید به صورت صحیح نصب گردد تا بهترین کارایی را از آن انتظار داشته باشید.

لب چسب جعبه

مزیت های دستگاه لب چسب :

استفاده از دستگاه لب چسب مزایای بسیار زیادی به همراه خواهد داشت. یکی از مهمترین مزایای آن افزایش سرعت چسبکاری است. به همین خاطر بازدهی خط نولید شما بیشتر خواهد شد. از دیگر مزایای این دستگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • آسانی در استفاده از دستگاه بدون نیاز به تجربه و تخصص کاری
 • تنظیم بسیار آسان و سریع
 • قابل استفاده برای هر تیراژ جعبه و کارتن
 • لب چسب انواع جعبه و کارتن های ساده، لمینتی، دارویی، دولب چسب، مقوایی، پشت طوسی، سه لایه و پنج لایه و غیره
 • لب چسب انواع جعبه و کارتن های دارای سلفون و یووی بدون ایجاد خراش
 • امکان استفاده از چسب معمولی و ارزان
 • کاهش 40 درصدی مصرف چسب
 • بدون ایجاد ضایعات در تولید کارتن
 • تنظیم جداگانه سرعت طبقه پایین دستگاه نسبت به طبقه بالای دستگاه
 • لب چسب همزمان دو سری جعبه و کارتن بصورت یکنواخت یا دو فرم در جنس و ابعاد متفاوت
 • استفاده یک طرف دستگاه با یک مدل کار و سرعت و استفاده از طرف دیگر دستگاه با یک نوع جعبه و کارتن و سرعت متفاوت دیگر

راه اندازی و تعمیر دستگاه لبچسب

نصب و راه اندازی دستگاه لبچسب چند نکته حائز اهمیت است که درصورتی که رعایت نشود، کارتن را کج تا می کند یا پاره می شود.

یکی دیگر از خدمات گروه کارتن ماشین تعمیر دستگاه کارتن سازی و دستگاه لب چسب و ساخت قطعات دستگاه لب چسب می باشد که شما عزیزان درصورت نیاز فقط با یک تماس تلفنی میتوانید از خدمات ما استفاده کنید

قیمت دستگاه لب چسب

قیمت دستگاه لب چسب یکی از مواردی است که بدون شک همه توجه خاصی به آن دارند. دستگاه لب چسب در انواع مختلفی در بازار عرضه می شود و به همین خاطر نمی توان یک رقم مشخص برای آن بیان کرد .

هر کدام از مدل های دستگاه ممکن است قیمت مختلفی با یکدیگر داشته باشند و می توانید متناسب با ویژگی های هر دستگاه نسبت به خرید آن اقدام کنید.

یکی از مهمترین مواردی که بر قیمت دستگاه لب چسب کارتن تاثیر می گذارد، اتومات و نیمه اتومات بودن دستگاه است. به این صورت که دستگاه های اتوماتیک قیمت بیشتر و کارایی بالاتری دارند.

درکل قیمت دستگاه لب چسب با توجه به ویژگی های منحصر به فردی که دارد مناسب بوده و عموم مردم می توانند این دستگاه پرکاربرد را خریداری و از مزایای آن نهایت استفاده را کنند.

خرید دستگاه لب چسب

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید دستگاه لب چسب باما درتماس باشید

09127626321

021-36167600

021-36168600

پاسخ بدهید