دستگاه چنگک سوزنی | چنگ زن سوزنی

چنگ سوزنی :

چنگ های سوزنی درواقع اتصالاتی هستند که جهت اتصال سریع و جداشونده در تسمه های pu و pvc برزنتی در کاخانه جات مواد غذایی، کارتن سازی و نساجی به منظور اتصال آسان و  در مواقعی که احتیاج به آپارت تسمه روی دستگاه دارید انجام می شود.

انتخاب صحیح نوع اتصال برای از اهمیت بالایی برخوردار است. توجه داشته باشید که چنانچه اتصال تسمه نسبت به شرایط و نوع کارکرد آن به درستی انتخاب نشود باعث صدمه دیدن و پارگی آن از محل اتصال تسمه میشود. بست چنگکی و سوزنی برای اتصال دو سر تسمه نقاله هایی که امکان جا زدن آنها روی دستگاه نقاله پس از آپارات وجود ندارد مورد استفاده قرار می گیرد.

مراحل کار به این صورت است که ابتدا بست چنگکی و سوزنی در دو سر تسمه نقاله نسبت به نوع و مدل آن توسط دستگاه مخصوص و یا ضربات چکش نصب می شود و بعد از عبور دو سر تسمه از بین غلطک ها توسط پیم اتصال به هم متصل می شوند. بست چنگکی در انواع استیل ، گالوانیزه و آهن و بست سوزنی در دو نوع گالوانیزه و استیل ساخته می شوند.

چنگک زن سوزنی

نحوه اتصال دو سر تسمه به یکدیگر، یکی از مشکلات همیشگی در امر انتقال مواد است. به همین دلیل کارتن ماشین در راستای افزایش بهره وری در استفاده از تسمه نقاله ها اقدام به فروش دستگاه چنگک سوزنی نموده است تا گامی موثر دراین راستا برداشته باشد.

دستگاه چنگک سوزنی

دستگاه چنگک سوزنی :

به عبارتی ساده تر و عامیانه تر دستگاه چنگک سوزنی به منظور چنگ زدن تسمه های دستگاه های کارتن سازی (ماشین آلات کارتن سازی) مورد استفاده قرار میگیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید دستگاه چنگک سوزنی باما درتماس باشید

09124346500

021-36167600

021-36168600

2 دیدگاه‌

 • رحیمی هستم
  ارسال شده 1 شهریور 1399 7:46 ق.ظ 0Likes

  قیمت دستگاه چنگک سوزنی رو میگین لطفا؟

  • farshad
   ارسال شده 2 شهریور 1399 7:48 ق.ظ 0Likes

   باسلام، لطفا تماس بگیرید

پاسخ بدهید